2 roky pryč.. první článek po dvou letech

19.09.2020

Tak Vám povím, že když jsem oprášila můj blog pod názvem Kitchenstory, nestačila jsem se divit, jaký poklady jsem našla.

Hrozně mě to nakoplo.

Upřímně nebudu teď typicky sluníčková, tak jak to vidíte u všech okolo. Poslední dobou jsem si prošla snad úplně vším, co jsem mohla. Bohužel i takový období jsou součástí nás všech. Ale teď už k té světlejší stránce.

Nevím, proč a nikdy tohle nepochopím, ale občas udělám prostě nečekaně nějakou věc o který ani moc nepřemýšlím a hrozně mě to nakopne dál.. :)

Třeba jako teď. Sice bych to tady neměla úplně psát, že "sedíme v kanclu" (protože já v dospěláckým životě nikdy nesedím jen tak v kanclu, poctivě makám 8/10/15 hodin a nezastavím se pochopitelně že.. ) Asi každý ví, že i na tu chvilku se občas někde někde zakecá, nebo si třeba z ničeho nic objedná notebook tak jako já. Já se vážně nechápu. Já půl roku škudlím každou kačku a nekoupím si nic nového, protože utratit nějakej peníz by byl přece hroznej problém a pak z ničeho nic udělám tohle.. proč Vám to ale píšu. Koupila jsem si nový notebook proto, protože mám v plánu tady nad tím zase začít makat. S odstupem času koukám na ten blog a říkám si: "Sakra Barborboro - tohle není vůbec špatný!''

Takže jo, jdeme na to! Jen si dávám malinkatou pauzu, než to zase vše vykřičím do světa Instagramu a Facebooku. Nechci asi poprvé na sebe v životě tlačit a zase na sebe vyvíjet tlak, že nepíšu, že nefotím, že jsem zase něco začala a už na to zase nemám čas. Půjdu na to tentokrát kulišácky a vytvořím si malou zásobičku příspěvků, který s Vámi budu chtít sdílet.

Doufám, že i po těch dvou letech nečinnosti mám pořád ještě aspoň kapku humoru a trochu těch nápadů co se vaření týče.

A co se za ty dva roky změnilo?

No jéje.. ale o tom třeba zase někdy jindy.

Vaše Rebarborabarbora